Základní škola praktická, Jungmanova 667, Roudnice nad Labem

Akce školy za školní rok 2009/2010

Květen - Lehkoatletický čtyřboj žáků speciálních škol

LEHKOATLETICKÝ ČTYŘBOJ ŽÁKŮ SPECIÁLNÍCH ŠKOL

Skok daleký, hod kriketovým míčkem, běh na 60 m, 800m a 1500m – to byly disciplíny, ve kterých soutěžili žáci a žákyně speciálních škol z Dlažkovic, Lovosic, Litoměřic, Libochovic, Úštěku a Roudnice nad Labem. Sportovní dopoledne se konalo 11. května 2010 na roudnickém Tyršově stadionu. Účastníci závodu podávali co nejlepší sportovní výkony. Nejúspěšnější byli mladí sportovci z Lovosic, kteří obsazovali první místa většinou ve všech disciplínách. V domácím družstvu byly úspěšnější dívky než chlapci. Dívkám se podařilo získat 3. místo v celkovém pořadí zúčastněných škol. Celé dopoledne se vydařilo. Sportovci byli v dobré náladě, vzájemně se povzbuzovali a soutěžili v duchu fair play – slušně a ukázněně. Velké poděkování patří ředitelům - rozhodčím a trenérům jednotlivých škol, kteří se podíleli na hladkém průběhu celého dopoledne, sponzorům, kteří věnovali do soutěže drobné upomínkové předměty a DDM Rozmarýn Litoměřice za finanční a materiální spoluúčast.