Zakladni skola prakticka

Základní škola praktická, Jungmanova 667, Roudnice nad Labem

Akce školy za školní rok 2013/2014

Březen - 14. regionální přebor v plavání

Ve čtvrtek 20. března se konal 14. regionální přebor v plavání v Litoměřicích, který byl zároveň nominačním závodem na MČR. Tyto plavecké závody byly pro naši školu veleúspěšné, všichni tři reprezentanti přivezli umístění na stupních vítězů. Matěj Birčák, žák šestého ročníku, získal dvě 1. místa v disciplínách znak na 50 a 100 metrů. Úspěšná byla i Diana Šmejkalová, žákyně sedmého ročníku, která se umístila na 1. místě - znak na 50 m a 3. místě - prsa 50 m a Karolína Krumbholzová, žákyně devátého ročníku, která obsadila 2. místo - 50 m volný způsob a 3. místo - znak 50 m. Z výsledků je patrné, že by všichni tři závodníci mohli být nominováni na MČR a reprezentovat tak školu na této vrcholné soutěži.