Zakladni skola prakticka

Základní škola praktická, Jungmanova 667, Roudnice nad Labem

Akce školy za školní rok 2017/2018

Lehkoatletický čtyřboj

Za krásného počasí se sjeli sportovci ze speciálních škol Litoměřicka na Tyršův stadion v Roudnici nad Labem, kde probíhal lehkoatletický čtyřboj. Závodilo se ve 4 disciplínách, a to v běhu na 60 metrů, hodu kriketovým míčkem, skoku dalekém a dlouhých bězích. První tři nejlepší na stupních vítězů za své výkony dostali medaile, diplomy a věcné ceny. Sportovci z naší školy byli velice úspěšní, získali 6 cenných kovů. V pořadí škol jsme se umístili na 4. místě za prvními Litoměřicemi, druhými Dlažkovicemi a třetím Štětím. První tři školy byly odměněny dorty a poháry. Roudnická škola lehkoatletický čtyřboj pořádá vždy po dvou letech, takže v roce 2020 se budeme opět těšit. Sportu zdar, atletice zvláště.